Грък и японка спечелиха 33-ия...
GRReporter
Българският нападател е бил контузен в долната част на подбедрената кост. Утре предстои преглед за установяването на общото му състояние
GRReporter | 16:10 | 19 10 15 |

С равенство 3:3 завърши солунското дерби между отборите на Иралкис и ПАОК, което ще се запомни със слаб футбол, слабо съдийство и празни трибуни
GRReporter | 10:10 | 19 10 15 |

Платини използвал личния „Лиърджет” на президента на Олимпиакос Вангелис Маринакис, за да замине за Миконос и да присъства на кръщенето на детето на...
GRReporter | 11:10 | 13 10 15 |

Спортните издания в Гърция съобщават, че Димитър Бербатов и Игор Тудор били видимо раздразнени от информации в българските медии за конфликт между...
GRReporter | 13:10 | 09 10 15 |

ПАОК -Борусия Дортмунд 1:1, първи мач като титуляр за българската футболна звезда, солунчани гледат към неделния мач с атинския Олимпиакос
GRReporter | 08:10 | 02 10 15 |

Аз съм роден в Австралия, ходих на училище и се научих да играя на тенис там. Но се чувствам грък. Дължа много на Австралия, защото израснах там, но...
GRReporter | 16:09 | 30 09 15 |

Българската футболна звезда присъства по-малко от 30 минути на терена в мача Атромитос-ПАОК, но с един гол и една асистенция донесе победата на ...
GRReporter | 09:09 | 28 09 15 |

Нападателят влезе в мача с атинския АЕК в 59-та минута и помогна на отбора си да обърне резултата в своя полза, ПАОК победи АЕК с 2:1
GRReporter | 08:09 | 24 09 15 |

Ергометричните показатели на българския футболен ас се подобряват непрекъснато, все още обаче не е ясно дали треньорът Игор Тудор ще го включи ...
GRReporter | 09:09 | 22 09 15 |

Българската футболна звезда игра само 30 минути на терена и създаде едно от малкото златни положения за отбора си, но съиграчът му, словашкият ...
GRReporter | 08:09 | 18 09 15 |

Българската футболна звезда заедно с ПАОК пристигнаха в Баку и направиха тренировка снощи преди премиерата в Лига Европа тази вечер от 20,00 часа
GRReporter | 08:09 | 17 09 15 |

Димитър Бербатов вече поема наставнически функции към по-младите си съотборници. След мача с Верия той направил забележка на младия си съотборник...
GRReporter | 17:09 | 15 09 15 |